آخرین مطالب

نقاشی روی عکس اینستاگرام
نقاشی روی عکس اینستاگرام
نقاشی روی عکس اینستاگرام

امکان نقاشی روی عکس اینستاگرام یک ویژگی بامزه برای طرفداران آن

اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی عکس محور است. محبوبیت این شبکه اجتماعی تا جایی پیش رفته است که به بخش جدایی ناپذیری از زندگی دوست‌داران رسانه‌های اجتماعی تبدیل شده است. این روزها کمتر کاربری را می‌توان یافت که اکانت اینستاگرام خود را چک نکند یا حتی دیر به دیر چک کند. زیرا این اپلیکیشن دست کم موفق شده است به همدم ما در مسیر رسیدن به محل کار و یا بازگشت به منزل تبدیل شود. در حقیقت با گسترش استفاده از اینترنت همراه اپراتورهای تلفن همراه استفاده از این شبکه‌های اجتماعی هم گسترش یافت. برخی از خوره‌های رسانه‌های اجتماعی که روزانه استفاده‌های متعددی از آن‌ها دارند همواره منتظر به روز رسانی آن‌ها و دریافت نسخه ارتقا یافته آن‌ها هستند. زیرا با هر بار به روز رسانی قابلیت‌ها و امکانات متنوعی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. امکان نقاشی روی عکس اینستاگرام نیز یکی از قابلیت‌های جدیدی است که این رسانه برای کاربران خود فراهم کرده است.

نقاشی روی عکس اینستاگرام ویژگی جدید این شبکه اجتماعی

اگر شما هم یکی از طرفداران پر پا قرص اینستاگرام باشید احتمالا استفاده از قابلیت نقاشی روی عکس اینستاگرام برایتان جذاب و سرگرم کننده خواهد بود. زیرا امکانات جدیدی برای برقراری ارتباط روزانه با دوستانتان در اختیار شما قرار گرفته است که می‌تواند بسیار سرگرم کننده باشد.
در صورتی که شما هم از کاربرانی باشید که روزمرگی‌های خود را در قالب استوری با دوستان خود به اشتراک می‌گذارید. یا از طریق گروه‌های اینستاگرامی با هم در ارتباط هستید اکنون می‌توانید علاوه بر نوشتن متن‌های دلخواه بر روی پست‌های خود از قابلیت نقاشی روی عکس اینستاگرام نیز استفاده کنید. به علاوه وقتی عکسی را به صورت دایرکت مسیج اینستاگرام دریافت کردید. می‌توانید به کمک آیکون دوربینی که در قسمت پایین عکس قرار دارد به عکس مورد نظر پاسخ دهید. هنگام پاسخ نسخه اورجینال عکس ارسال شده در اختیار شما قرار می‌گیرد. به این ترتیب می‌توانید به کمک امکان نقاشی روی عکس اینستاگرام بر روی آن نقاشی کرده، سایز آن را تغییر دهید یا استیکر و متن بر روی آن اضافه کنید. سپس به همراه عکسی که از خودتان گرفته‌اید برای دوستان خود ارسال کنید.

از قابلیت نقاشی روی عکس اینستاگرام تا بازاریابی

هر چند قابلیت نقاشی روی عکس اینستاگرام در نگاه اول بیشتر جنبه تفریح و سرگرمی برای کاربران خود دارد. اما در حقیقت می‌تواند کاربردهای متعددی برای کاربران رده‌های مختلف خود داشته باشد. زیرا مورد استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای همه کاربران یکسان نیست. هر چند نوع رسانه‌ی اجتماعی نیز در کاربرد آن تاثیر گذار است. زیرا رسانه‌هایی مثل دکمه که نوعی شبکه‌های اجتماعی برای خرید محسوب می‌شوند. اهداف متفاوت‌تری را نسبت به سایر رسانه‌های اجتماعی دنبال می‌کنند. اما اینستاگرام ممکن است برای بسیاری از کاربران جنبه‌ی سرگرمی داشته باشد. و گروهی دیگر از آن به عنوان کانالی برای ارتباط با مشتریان و مخاطبان و یا برندسازی و افزایش فروش محصول خود استفاده کنند.
به عنوان مثال کسب و کارهایی که بازاریابی از طریق شبکه‌های اجتماعی را برای پیشبرد استراتژی بازاریابی خود مورد استفاده قرار می‌دهند. به کمک قابلیت نقاشی روی عکس اینستاگرام می‌توانند ارتباط دوستانه‌تری با مخاطبان خود برقرار کنند.
کسب و کارهایی که برندسازی از طریق شبکه‌های اجتماعی یکی از اولویت‌های آن‌ها محسوب می‌شود، می‌توانند به کمک امکان نقاشی روی عکس اینستاگرام استوری‌های بامزه‌ای را از اتفاقات روزمره دفتر کارشان با مخاطبان خود به اشتراک بگذارند. زیرا بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی علاقه شدیدی به کسب اطلاعاتی در زمینه برندهای مورد علاقه خود دارند.
هر چند اینستاگرام در به روز رسانی‌های قبلی خود قابلیت‌های دیگری مانند امکان اضافه کردن عکس‌های قدیمی‌تر به استوری، دنبال کردن از طریق هشتگ، بارگذاری استوری از طریق مرورگر گوشی را نیز فراهم کرده بود. اما امکان ارسال دعوت به پیوستن به لایو ویدئو و نقاشی روی عکس اینستاگرام برای کاربران جذابیت بیشتری به همراه دارد.
چندی پیش این شبکه اجتماعی با افزودن امکانات گرفتن عکس در فیلترها و فریم‌های مختلف نیز محبوبیت بیشتری در میان کاربران یافته بود. تا جایی که بسیاری از کاربران از این اپلیکیشن به جای دوربین گوشی خود برای گرفتن عکس استفاده می‌کردند. حتی اگر قصد به اشتراک گذاری آن را نداشتند. البته می‌توان اینگونه نتیجه‌گیری کرد که افزودن تمام این قابلیت‌ها در کنار کسب محبوبیت در میان کاربران می‌تواند اهدافی مانند جمع‌آوری بزرگ داده‌های شبکه‌های اجتماعی نیز داشته باشد.
زیرا قابلیت‌هایی مانند لایو ویدئو، استوری و اکنون نقاشی روی عکس اینستاگرام فرصتی را برای کاربران فراهم می‌کند که اطلاعات بیشتری از علاقه‌مندی‌های خود را در بستر اینستاگرام به اشتراک بگذارند. بنابراین می‌توانند منبع مناسبی برای جمع‌آوری اطلاعات در مورد کاربران از طریق شرکت‌های تحقیقات بازاریابی باشند. اطلاعات به دست آمده از شبکه‌های اجتماعی نیازسنجی کاربران برای کسب و کارها را به سادگی امکانپذیر می‌کنند. بنابراین هر چه شبکه‌های اجتماعی به سمت شخصی شدن نزدیک‌تر شوند. محبوبیت بیشتری هم برای کاربران و هم برای کسب و کارها خواهند داشت.

امکان نقاشی روی عکس اینستاگرام بیشتر برای چه کسانی جذاب است؟

خوب از بحث اصلیمان دور نشویم! افزودن امکان نقاشی روی عکس اینستاگرام احتمالا بیشتر از همه مورد استقبال کاربرانی قرار بگیرد که به محتوای طنز علاقه دارند. زیرا به کمک نقاشی روی عکس اینستاگرام می‌توانند با دوستان خود شوخی کنند و سر به سر آن‌ها بگذارند. یا حتی به تحلیل نکات ظریفی که در عکس‌ها شکار شده‌اند بپردازند.
دست کم یک یا چند نفر از دوستان همه‌ی ما نیز از جمله حرفه‌ای‌های شبکه‌های اجتماعی هستند. که روزانه چندین ساعت از وقت خود را صرف استفاده از این شبکه‌ها می‌کنند. بنابراین با اضافه شدن قابلیت نقاشی روی عکس اینستاگرام از امروز به بعد شاهد شیرین‌کاری‌های مختلفی از سوی آن‌ها خواهیم بود. بنابراین از امروز به بعد با دقت بیشتری استوری‌ها و دایرکت مسیج‌های ارسال شده توسط آن‌ها را مرور کنید.

 

دکمه
ارسال رایگان بالای 150 هزار تومان (فقط تهران-پرداخت آنلاین و کالاهای زیر 5 کیلوگرم)
ضمانت خرید مطمئن از فروشگاه‌ها
ضمانت بازگشت کالا در 7 روز
پرداخت در محل