آخرین مطالب

راهنمای خرید روتختی
راهنمای خرید روتختی
راهنمای خرید روتختی

راهنمای خرید روتختی : همه نکاتی که هنگام خرید روتختی باید مد نظر قرار گیرد

همه خانم‌ها دوست دارند که همواره لوازم منزل آن‌ها شیک و منحصر به فرد باشد. زیرا از نظر روانشناسی این یکی از مسائل غریزی است که در ذات خانم‌ها وجود دارد. هر چند همه انسان‌ها طبیعت زیبا پسندی دارند و تمایل دارند که تمام زیبایی‌ها را به سمت خود جلب کنند. اما این مسئله در خانم‌ها بسیار پررنگ‌تر است. زیرا سرشت خانم‌ها با زیبایی و لطافت و ظرافت شکل گرفته است. از این رو تیم دکمه هم در نظر دارد با ارائه‌ی نکات آموزشی آرامش خاطر را هنگام خرید برای مخاطبان خود فراهم کند. از این رو در این مطلب همه نکاتی که حین خرید رو تختی باید مد نظر قرار دهید را تحت عنوان راهنمای خرید روتختی برایتان گردآوری کرده‌ایم. اگر شما هم به تازگی قصد خرید روتختی دارید. در این مطلب از دکمه با ما همراه باشید تا راهنمای خرید روتختی را با هم بخوانیم.

راهنمای خرید روتختی

راهنمای خرید روتختی برای خانم‌های خوش سلیقه

در خرید هر وسیله‌ای عوامل مختلفی دست در دست هم می‌دهند تا در نهایت به ما کمک کنند تا تصمیم نهایی خود را برای خرید بگیریم. در نهایت نیز معمولا گزینه‌ای را انتخاب می‌کنیم که بیشترین همخوانی را با مدل ذهنی ما داشته باشد. در ادامه چند مورد از مهمترین نکات راهنمای خرید روتختی را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

اندازه و جنس : اولین نکته راهنمای خرید روتختی

مهمترین نکته‌ای که قبل از خرید روتختی باید مد نظر قرار گیرد، انتخاب اندازه مناسب آن است. منظور از اندازه روتختی در واقع همان تک نفره یا دو نفره بودن آن است. در این نکته از راهنمای خرید روتختی در ابتدا باید به نیازسنجی مشتری پرداخته شود. زیرا اندازه روتختی‌های یک نفره و دو نفره با هم متفاوت است. بنابراین اگر این روتختی برای تخت یک نفره خریداری می‌شود باید تک نفره و اگر برای تخت دو نفره خریداری می‌شود باید دو نفره باشد. زیرا در صورت عدم توجه به نوع روتختی و انتخاب آن تنها بر اساس طرح دکوراسیون خانه جلوه چندان جالبی نخواهد داشت. در زیر نمونه‌ای از ست روتختی ترک چهار فصل مدل گل ریز صورتی که در سایت دکمه موجود است آمده است.

راهنمای خرید روتختی

نکته مهم دیگری نیز که در زمینه روتختی‌های دو نفره وجود دارد این است. که با توجه به متفاوت بودن سایز تخت‌های دو نفره باید اندازه مناسبی برای آن انتخاب شود. تا برای تخت خواب بزرگ یا کوچک نباشد. در ادامه نمونه‌هایی از روتختی‌های تک نفره و دو نفره دکمه را با هم می‌بینیم. در صورت تمایل به خرید روتختی تک نفره دخترانه طرح گل رز صورتی می‌توانید به سایت دکمه مراجعه کنید.

راهنمای خرید روتختی

اگر تمایل داشته باشید که ست ملحفه تشک ترک سه بعدی طرح قلب و پرنده را از سایت دکمه خرید کنید. می‌توانید به راحتی آن را به صورت ایترنتی سفارش دهید.

جنس روتختی نیز از جمله دیگر مواردی است که در راهنمای خرید روتختی مورد توجه قرار می‌گیرد. نکته قابل توجهی که در مورد جنس روتختی وجود دارد این است که روتختی انتخاب شده باید نرم و سبک باشد. زیرا دست کم یک بار در هر شبانه روز هم که شده این روتختی جا به جا خواهد شد. بنابراین اگر نرم و سبک نباشد، حس خوبی به شما نخواهد داد. به ویژه اگر از این روتختی به عنوان لحاف نیز استفاده شود. از این رو توجه به نرمی و سبکی از جمله نکات مهم موجود در زمینه راهنمای خرید روتختی است. به عنوان مثال اگر تمایل داشته باشید می‌توانید ست روتختی چهار فصل ترکیه ای طرح گالینا را از سایت دکمه سفارش دهید.

راهنمای خرید روتختی

مورد استفاده : دومین نکته راهنمای خرید روتختی

مورد استفاده روتختی دومین نکته‌ای است که در راهنمای خرید روتختی مورد بررسی قرار می‌گیرد. زیرا با توجه به تنوع روتختی‌های موجود در بازار بهتر است قبل از خرید روتختی مورد استفاده آن نیز مشخص شود. به عنوان مثال اگر این روتختی قرار است برای اتاق کودک استفاده شود نوع روتختی انتخابی باید کودکانه باشد. روتختی‌های کودکانه در انواع مختلفی عرضه می‌شوند. که انتخاب آن بسته به سلیقه هر فرد و روحیات کودک انجام می‌گیرد. در ادامه نمونه‌ای از روتختی کودکانه که از سایت دکمه قابل تهیه است را با هم می‌بینیم. در صورتی که قصد خرید روتختی کودک طرح کیتی را دارید، می‌توانید آن را از سایت دکمه سفارش دهید.

اما اگر این روتختی قرار است در اتاق نوجوان استفاده شود بهتر است مناسب برای اتاق نوجوانان انتخاب شود. زیرا نوجوانان در سن حساسی هستند. بنابراین اگر در انتخاب روتختی مناسب برای اتاق آن‌ها دقت نشود از نظر روانی تاثیر منفی بر روی آن‌ها خواهد گذاشت. در ادامه نمونه‌ای از روتختی‌های دکمه برای اتاق نوجوان آورده شده است. به عنوان مثال اگر قصد خرید روتختی اسپرت دخترانه طرح قلب را دارید می‌توانید آن را از سایت دکمه سفارش دهید.

راهنمای خرید روتختی

جالب‌ترین نکته‌ای که دراین مورد از راهنمای خرید روتختی باید به آن دقت شود مورد استفاده آن برای تخت خواب بزرگسالان است. زیرا اگر این روتختی قرار است مزین اتاق خواب عروس خانم‌ها باشد. باید مدلی برای آن انتخاب شود که مناسب خانه‌ی عروس خانم‌ها باشد. اما در صورتی که این روتختی برای استفاده روزانه تهیه می‌شود. باید برحسب سن و موقعیت افراد مدل مناسبی برای آن انتخاب شود. در ادامه نمونه‌هایی از روتختی‌های موجود در سایت دکمه را با هم می‌بینیم.

اگر قصد خرید روتختی پیکه Ozdilek طرح Vega برای عروس خانم‌ها را دارید می‌توانید آن را از سایت دکمه سفارش دهید.

اگر تمایل دارید یک طرح شیک و ساده از روتختی چهار فصل ترک یک نفره و دونفره را دارید می‌توانید آن را از سایت دکمه سفارشی سازی کنید.

راهنمای خرید روتختی

طرح : سومین نکته راهنمای خرید روتختی

شاید بتوان گفت طرح تنها مورد سلیقه‌ای موجود در راهنمای خرید روتختی است. زیرا طرح معمولا کاملا طبق سلیقه‌ی افراد و به دلخواه آن‌ها انتخاب می‌شود. امروزه نواع مختلفی از طرح‌ها برای خرید رو تختی در بازار قابل دسترس هستند. که هر کس طبق سلیقه و سبک دکوراسیون منزل خود طرح دلخواه خود را انتخاب می‌کند.
طرح سه بعدی : امروزه طرح‌های سه بعدی بیشتر از سایر طرح‌ها مورد توجه قرار گرفته‌اند. زیرا این طرح‌ها جلوه‌ی فوق‌العاده‌ای به اتاق خواب می‌بخشند. طرح‌های سه بعدی در انواع طرح‌های کلاسیک، فانتزی و کارتونی در دسترس هستند. که هر فرد طبق نوع دکوراسیون و چیدمان منزل و اتاق خواب و نوع روتختی می‌تواند در مورد طرح آن تصمیم بگیرد. در صورت تمایل به سفارش سرویس کاور ترک سه بعدی طرح کاناویک می‌توانید آن را از سایت دکمه سفارش دهید.

طرح‌های گلدار ساده و شیک : یکی از مهمتزین نکاتی که در راهنای خرید روتختی به آن توجه می‌شود. احترام به سلیقه مشتری است. با توجه به اینکه نوع دکوراسیون و لوازم منزل هر کس بسته به دلخواه خودش انتخاب می‌شود. انتخاب طرح رو تختی نیز طبق سلیقه و روحیه او انتخاب می‌شود. افراد ساده پسند معمولا طرح‌های ساده گلدار و شیک را به سایر طرح‌ها ترجیح می‌دهند. در ادامه نمونه‌هایی از این طرح‌ها را با هم می‌بینیم. در صورت تمایل به ست روتختی ترک چهار فصل مدل گل ریز صورتی می‌توانید آن را از دکمه سفارش دهید.

رنگ : چهارمین نکته راهنمای خرید روتختی

در توضیح چهارمین نکته راهنمای خرید روتختی که مربوط به رنگ آن است می‌توان گفت که انتخاب رنگ روتختی کاملا طبق روحیه و سلیقه فردی انجام می‌شود. بنابراین همانگونه که از چیدمان منزل هر شخص می‌توان به نوع شخصیت او پی برد. از روی رنگ روتختی نیز می‌توان روحیات و شخصیت هر فرد را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد. افراد آرام و ساده معمولا رنگ‌های ملایم با طرحی ساده و شیک را برای روتختی خود انتخاب می‌کنند. به عنوان مثال برای سفارش سرویس لحاف و تشک طرح گل آبرنگی برای افراد آرام می‌توانید به سایت دکمه مراجعه کنید.

در مقابل افراد پرانرژی و پرشور معمولا رنگ‌های شاد و طرح‌های خاص را برای روتختی خود انتخاب می‌کنند. در صورت تمایل به خرید سرویس روتختی صورتی طرح نیلوفر می‌توانید به سایت دکمه مراجعه کنید.

راهنمای خرید روتختی

نکته مهم دیگری که در زمینه راهنمای انتخاب روتختی وجود دارد. تناسب رنگ روتختی با لوازم منزل و به ویژه اتاق خواب است. زیرا تناسب رنگ پرده، روتختی و دیوار و سایر لوازم موجود حسی از خوش سلیقگی شما را به افرادی که با آن مواجه می‌شوند منتقل می‌کند. بنابراین انتخاب رنگ مناسب برای روتختی از جمله مهمترین مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

قیمت : پنجمین نکته راهنمای خرید روتختی

یکی از مهمترین مواردی که در مورد راهنمای خرید روتختی باید مد نظر قرار گیرد، قیمت آن است. زیرا پس از بررسی همه موارد این قیمت است که تصمیم گیری نهایی مشتریان برای خرید را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد. زیرا قیمت عامل اصلی تاثیرگذاری در فرآیند تصمیم‌گیری برای خرید است. اگر به دنبال یک روتختی برای استفاده روزانه هستید. می‌توانید به سایت دکمه مراجعه کنید. سپس با انتخاب زیرمجموعه روتختی انواع مختلفی از روتختی‌ها را با قیمت مناسب ببینید.

 

دکمه
ارسال رایگان بالای 150 هزار تومان (فقط تهران-پرداخت آنلاین و کالاهای زیر 5 کیلوگرم)
ضمانت خرید مطمئن از فروشگاه‌ها
ضمانت بازگشت کالا در 7 روز
پرداخت در محل