آخرین مطالب

خرید با سکه
خرید با سکه
خرید با سکه

خرید با سکه‌ طلا

رایگـان در شبکه اجتماعی خرید دکمه ثبت نام کنیـد و با انجـام فعـالیـت‌های اجتمـاعـی، سکــه دریافت کنید و با تبدیل سکه ها به پـول ، از محصـولات بیـش از صـد فروشگـاه آنلایـن عضو دکمه خرید کنید!

چی از این بهتر که بین محصولات فروشگاه‌های فعال در شبکه اجتماعی خرید دکمه چرخ بزنید، آنها را لایک کنید، براشون کامنت بگذارید، محصولات و نظرات دیگران را با دوستانتون به اشتراک بگذارید و کلی کار دیگه انجام بدهید و بخاطر هر کدام از این فعالیت‌ها از دکمه سکه بگیرید. سکه‌های جمع شده را به اعتبار تبدیل کنید و با آن دوباره خرید کنید.

 

چرا سکه بگیریم؟

دکمه برای حمایت از کاربران خود و ارج نهادن به زمانی که شما در شبکه اجتماعی خرید دکمه صرف می‌کنید، امکان دریافت اعتبار از دکمه را با استفاده از سیستم دریافت سکه در اختیار شما عزیزان قرار داده است. شما می‌توانید با انجام فعالیت‌های اجتماعی حول محصولات موجود در شبکه اجتماعی دکمه، سکه دریافت کند و در زمان خرید کالا آنها را خرج کنید.

 

شروع کنید، سکه بگیرید و خرید کنید

سیستم دریافت سکه بر اساس فعالیت‌های اجتماعی شما از زمان ثبت نام در  شبکه اجتماعی خرید دکمه از لایک، فالو کردن، عضویت در خبرنامه گرفته تا نوشتن ‌پست، به اشتراک گذاشتن کالا، دعوت از دوست و حتی خرید طراحی شده است. لیست کامل فعالیت های اجتماعی سکه دار را می‌توانید اینجا ببینید. پس کافیست رایگان در دکمه ثبت نام کنید و شروع به دریافت سکه کنید و با آن از محصولات بیش از صد فروشگاه آنلاین عضو دکمه را خرید کنید.

 

خرید آگاهانه داشته باشید!

یادتان باشد تمامی فعالیت‌های اجتماعی شما و دیگر کاربران در دکمه منجر به خرید آگاهانه‌تر بر اساس نظر و لایک‌های شما و تمام کاربران دیگر می‌شود. بر این اساس ارزش واقعی هر محصول در فروشگاه‌های آنلاین عضو  شبکه اجتماعی خرید  دکمه بر اساس تجربه واقعی مصرف‌کنندگان مشخص می‌شود. پس هر چه بیشتر در شبکه اجتماعی خرید دکمه فعالیت داشته باشید، امکان خرید آگاهانه‌تری را برای خود و دیگران فراهم می‌کنید. نظر خود را با خیال راحت در مورد محصولات بنویسید، محصولات مورد علاقه خود را لایک کنید، دوستان خود را دعوت کنید و از راهنمایی آنها برای یک خرید آگاهانه استفاده کنید.

 

سکه‌های خود را بشمارید

به کیف پول خود از طریق منوی اصلی سر بزنید. موجودی سکه‌های طلا، نقره و برنز شما مشخص شده است. اگر تمایل دارید لیست واریزی یا برداشت سکه‌های خود از شبکه اجتماعی خرید دکمه را ببینید، دکمه مشاهده تراکنش‌ها را در جلوی تعداد سکه‌ها بزنید. فعالیت‌های اجتماعی سکه‌دار شما و برداشت‌هایتان لیست خواهد شد.

 

چطوری از سکه‌ها استفاده کنیم؟

برای خرید با سکه‌های دکمه، کافیست دکمه تبدیل به اعتبار در جلوی تعداد سکه‌های طلا، نقره و یا برنزی را بزنید و تعداد سکه‌ای که می‌خواهید برای خرید به اعتبار هدیه تبدیل کنید را مشخص کرده و دکمه تبدیل را بزنید. پس از تبدیل سکه‌ها به اعتبار هدیه (میزان آن در کیف پول شما نمایش داده خواهد شد)، به صورت اتوماتیک برای اولین خرید شما از دکمه استفاده خواهد شد.

 

دو نکته بسیار مهم را فراموش نکنید!

  • فراموش نکنید تا زمانی که قصد خرید ندارید، سکه‌های خود را به اعتبار هدیه تبدیل نکنید، چرا که پس از تبدیل تنها چند روز برای استفاده از آنها زمان دارید و در صورتی که خرجشان نکنید، آنها را از دست خواهید داد.

  • در زمان خرید می‌توانید تا ۶۰ ٪ ارزش سبد کالای خود را با سکه پرداخت کنید، پس تا می‌توانید سکه جمع کنید و کالاهای مورد علاقه خود را حتی ارزان‌تر از ارزش واقعی آن خریداری کنید. میزان قابل پرداخت سبد کالا با سکه‌ها، متناسب با مناسبت‌ها و کمپین‌های دکمه متغییر خواهد بود.

 

روز‌های هیجان‌انگیز را از دست ندهید

بعضی از روزها تعداد سکه‌های دریافتی یا ارزش آنها به ازای فعالیت‌های شما چندین برابر خواهد شد. برای مثال، در روز تولد دکمه ارزش تمام سکه‌ها ۶ برابر خواهد بود. پس برای اینکه روزهای هیجان انگیز  شبکه اجتماعی خرید دکمه را از دست ندهید، در خبرنامه دکمه عضو شوید و با ما همراه باشید.

 

سلطان سکه شو!

دکمه لیست ده نفر برتر دریافت‌کنندگان سکه و سلطان سکه را به صورت ماهانه نشان خواهد داد. شما هم می‌توانید از این فرصت استفاده کنید و با قرار گرفتن در این لیست شناخته‌تر شوید، اعتبار کالا نوشت‌های خود را بالا ببرید، شبکه تعاملی خود را کامل کنید و تاثیرگذارتر باشید. به زودی امکانات و مزیت‌های بیشتری برای سلطان سکه در نظر گرفته خواهد شد.

از همین حالا شروع کنید! به رایگان در شبکه اجتماعی خرید دکمه ثبت نام کنید و سکه‌های خود را دریافت کنید و لذت خرید از بیش از صد فروشگاه آنلاین عضو دکمه را تجربه کنید.

 

دکمه | شبکه اجتماعی خرید شما!

دکمه
ارسال رایگان بالای 150 هزار تومان (فقط تهران-پرداخت آنلاین و کالاهای زیر 5 کیلوگرم)
ضمانت خرید مطمئن از فروشگاه‌ها
ضمانت بازگشت کالا در 7 روز
پرداخت در محل