آخرین مطالب

نحوه خرید اقساطی از دکمه
نحوه خرید اقساطی از دکمه
نحوه خرید اقساطی از دکمه

نحوه خرید اقساطی از دکمه

امکان خرید اقساطی محصولات بیش از صد فروشگاه آنلاین با همکاری ایران رنتر آغاز شد تا شما عزیزان در صورت تمایل بتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی از فروشگاه‌های آنلاین عضو دکمه خریداری نمایید.

امکان خرید اقساطی محصولات بیش از صد فروشگاه آنلاین با همکاری ایرانرنتر آغاز شد تا شما عزیزان در صورت تمایل بتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی از فروشگاه‌های آنلاین عضو دکمه خریداری نمایید.

نحوه خرید اقساطی از دکمه

  • برای خرید اقساطی از دکمه ابتدا به سایت ایران رنتر مراجعه کنید و اعتبار مورد نظر خود را از این سایت خریداری نمایید. لیست اعتبارهای دکمه را از اینجا می‌توانید مشاهده کنید.
  • پس از خرید اعتبار کد هدیه‌ای معادل مبلغ خریداری شده در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا با از فروشگاه‌های آنلاین عضو دکمه خریداری نمایید.

تنها زمانی اقدام به ثبت سفارش به روش اقساطی نمایید که کد اعتباری خود را از ایران رنتر دریافت کرده باشید. در غیر اینصورت خرید شما به صورت پرداخت در محل و یا آنلاین ثبت خواهد شد.

مدارک ضمانت

مدارک ضمانت مورد نیاز جهت خرید اقساطی مطابق با شرایط و ضوابط سایت ایران رنتر است. برای مشاهده مدارک مورد نیاز به قسمت مدارک ضمانت سایت ایران رنتر مراجعه کنید. 

پرداخت اقساط

پرداخت اقساط به صورت ۱۲ ماهه می‌باشد که پس از خرید از شبکه اجتماعی خرید دکمه،‌ اقساط طی ضوابط و شرایط سایت ایران رنتر باید با این شرکت تسویه گردد. برای مشاهده شرایط پرداخت اقساط اینجا کلید کنید.

راهنمای پرداخت اقساط

مراحل پرداخت اقساط به سایت ایران رنتر را به صورت تصویری در بخش راهنمای پرداخت اقساط این سایت مشاهده نمایید.

 

دکمه | شبکه اجتماعی خرید شما!

دکمه
ارسال رایگان بالای 150 هزار تومان (فقط تهران-پرداخت آنلاین و کالاهای زیر 5 کیلوگرم)
ضمانت خرید مطمئن از فروشگاه‌ها
ضمانت بازگشت کالا در 7 روز
پرداخت در محل