آخرین مطالب

برندگان مسابقه سلطان سکه شو
برندگان مسابقه سلطان سکه شو
برندگان مسابقه سلطان سکه شو

برندگان مسابقه سلطان سکه شو

مسابقه سلطان سکه شو در دو بخش اینستاگرام و دعوت از دوستان در سایت برگزار شد و برنده ۶۰۰ سکه طلای دکمه در پایان مشخص شد. همچنین به ۵ نفر از بین تمامی شرکت کنندگان به قید قرعه ۱۲۰ سکه طلای دکمه تقدیم شد که لیست این عزیزان هم در ادامه ذکر شده است.

مسابقه سلطان سکه شو در دو بخش اینستاگرام و دعوت از دوستان در سایت برگزار شد و برنده ۶۰۰ سکه طلای دکمه در پایان مشخص شد. همچنین به ۵ نفر از بین تمامی شرکت کنندگان به قید قرعه ۱۲۰ سکه طلای دکمه تقدیم شد که لیست این عزیزان هم در ادامه ذکر شده است. از همه دوستانی هم که در این مسابقه شرکت داشتند ممنونیم. در این مسابقه سعی داشتیم با سیستم دریافت سکه دکمه بیشتر آشنا شوید و با دعوت از دوستان خودتون از دکمه سکه طلا دریافت کنید.

 

سلطان سکه باشید

دکمه برای حمایت از کاربران خود و زمانی که شما در شبکه اجتماعی خرید دکمه صرف می‌کنید، امکان دریافت اعتبار از دکمه را با استفاده از سیستم دریافت سکه در اختیارتان قرار داده است تا با انجام فعالیت‌های اجتماعی حول محصولات موجود در شبکه اجتماعی دکمه، سکه دریافت کنند و در زمان خرید کالا آنها را خرج کنند. برای اینکه بدانید چطوری از دکمه سکه بگیرید، پیشنهاد می‌کنیم مطلب خرید با سکه طلا را بخوانید.

 

برنده ۶۰۰ سکه طلا

در مسابقه سلطان سکه شو، جناب آقای محمود توانا بیشترین دوست دعوت شده را با کد معرفی خود به دکمه داشتند و برنده جایزه این مسابقه شدند.

 

برندگان ۱۲۰ سکه طلا

به قید قرعه به ۵ نفر از تمامی شرکت کنندگان در مسابقه ۱۲۰ سکه طلای دکمه تقدیم گردید. نام کاربری نفرات برنده در ادامه لیسا شده است.

golden-eye       @msabiee       @mohammadjavad-karimi       @Seyeds       @[email protected]

جایزه‌های دوستان به کیف پول آنها واریز خواهد شد تا بتوانند از بیش از صد فروشگاه عضو دکمه خرید نمایند.

 

شروع کنید، سکه بگیرید و خرید کنید

اگر دوست دارید بدانید با انجام چه فعالیت‌هایی در دکمه سکه دریافت می‌کنید، پیشنهاد می‌کنینم به صفحه توضیحات سکه دکمه سر بزنید.

 

امیدواریم در مسابقه بعدی سکه، شما برنده ما باشید!

دکمه | شبکه اجتماعی خرید شما!

دکمه
ارسال رایگان بالای 150 هزار تومان (فقط تهران-پرداخت آنلاین و کالاهای زیر 5 کیلوگرم)
ضمانت خرید مطمئن از فروشگاه‌ها
ضمانت بازگشت کالا در 7 روز
پرداخت در محل