آخرین مطالب

افزایش فالور
افزایش فالور
افزایش فالور

7 راه غیر معمول برای افزایش فالوینگ در اینستاگرام

آیا می‌دانید از چه هشتگ‌هایی نباید استفاده کنید؟

اینستاگرام پیش‌بینی می‌کند تا سال 2020 میلادی به 26.9 میلیون کاربر در آمریکا می‌رسد. این مقدار خیلی بیشتر از فیس بوک، توییتر یا هر پلتفرم اجتماعی که دنبال کردند. شبکه‌ اجتماعی  پذیرش بیشتری بین بزرگسالان در افزایش تلفن همراه درآمدهای آگهی‌ برخوردار است. این پلتفرم در دروان طلایی زندگی خود است.

اگر به دنبال ایده‌هایی برای رشد حساب کاربری اینستاگرام خود و قدرت نفوذ پلتفرم  خود هستید، زمان خود را برای دنبال کردن قدم‌های افرادی که موفق شده‌انند هدر ندهید.

مسیر خودتون را با این هشت روش کمتر شناخته شده، خرد کنید تا زندگی را در حساب اینستاگرام خود پمپ کنید.

1-از هشتگ‌های ممنوع استفاده نکنید.

اینستاگرام به صورت فعال یک لیستی زیادی از هشتگ‌ها را مسدود و سانسور می‌کند. لیست هشتگ‌های ممنوعه پویا است، بنابراین تمام کلمات جدید نامطلوب در هر زمانی به جستجو اضافه می‌شود. چیزی که خیلی جذاب است، ، بیشتر هشتگ‌هایی که بی‌ضرر به نظر می‌رسند مثل #ریزاندام یا #زندگی مجردی، قدغن شده است. این به این دلیل است که تعداد بسیار زیادی از تصاویر پورنوگرافی یا غیر قابل قبول به جریان‌های هشتگ نفوذ کره و تیم پشتیبانی اینستاگرام در تلاش برای تمیز کردن این پلتفرم است. چگونه می‌توانید اطمینان حاصل کنید که میزان مشارکت شما در نتیجه هشتگ‌های ممنوعه کم کم کاهش نمی‌یابد. ساده‌ترین راه برای مشخص کردم یک هشتگ ممنوع آن است که در اینستاگرام جستجو کنید و بررسی کنید که آیا در قسمت‌های بالا و اخیر نشان داده شده است. اگر هشتگ به طور موقت معلق یا مسدود شده باشد، اینستاگرام تنها چند پست بالا را نمایش می‌دهد و تمام پست‌های اخیر را حذف می‌کند.

2- همیشه برای استوری‌های خود  از برچسب مکان استفاده کنید تا مواجهه‌های محلی را به دست بیاورید.

این ویژگی جدید به کاربران اینستاگرام امکان می‌دهد تا با سرعت بررسی کنند در مکانی که انتخاب می‌کنند چه خبر است؟ این به خصوص سودمند است  برای گرفتن بازدید و اسیرکردن تصور کاربرانی که دنبال ایده یا الهام هستند.در حال حاضر طبیعت دوم  تصاویر اینستاگرام از  مسافت‌ها، هتل‌ها، رستوران‌ها و رویداد‌ها شده است که  به عنوان قسمتی از جستجو می‌چرخد. اگر می‌خواهید استوری شما توسط هر کسی در هنگام جستجوی مکان شما در محدوده‌تان مشاهده گردد، حتما تگ مکان را در استوری خود اضافه کنید.

3- استفاده از هشتگ‌های عمومی برای ایجاد شانس در قرار گرفتن در بخش بالا

توصیف تصویر خود با محبوب‌ترین هشتگ‌ها، که کلمات ساده‌ای مانند عشق#تابستان  وغیره می‌تواند خیلی وسوسه کننده باشد. درست است که این هشتگ‌ها دارای میلیون‌ها پست هستند، اما در بلندمدت برای رشد حساب شما خیلی کار نخواهند کرد. آنچه شما نیاز دارید، هشتگ‌های خاص است که باعث تعامل بیشتر و کمک به ایجاد یک نام تجاری شود. INK361 یک ابزار رایگان است که می‌توانید با آن هشتگ‌های کمتر محبوب را پیدا کنید. یک اصطلاح را جستجو کنید تا حجم جستجوی آن را ببینید. اگر حساب کاربری شما کوچک است، هشتگ‌های بیشتر از ارزش  50000 در جستجو هدف قرار ندهید.

4- با بیوگرافی خود بازی کنید و آزمایش کنید

شما 160 کاراکاتر دارید تا بتوانید فالور بالقوه جدید برای خود جذب کنید. بله، بدون فشار. اهمیت این عنصر بیش از حد است، اگر شما موفق شوید بگویید که چه کاری انجام می‌دهید، چه کسی هستید و چه چیزی شما را به این مسیر هدایت می‌کند، هر روز بر فالورهای شما افزوده می‌شود. اطراف کپی بیوگرافی خود بازی کنید تا مخاطبین خود را پیدا کنید.

5- برای اینستاگرام خود نام( نه Username) عاقلانه‌ای انتخاب کنید.

از نام خود استفاده نکنید(مگر اینکه نام شما مشهور باشد)، بلکه کلمات کلیدی یا کلید واژه‌هایی که افراد آنها را جستجو می‌کنند را انتخاب کنید.

6- از تگ‌هایی که در حساب‌های اجتماعی نمایش داده می‌شود، استفاده کنید.

تگ‌های درست را جستجو کنید یا از هشتگ‌های علامت‌دار استفاده کنید، مانند #SonyRXmoments ، برای نمایش حسابهای   @sonyrxmoments کلید کار این است که جوامع کوچک، فعال و مرتبط را برای نمایش عکسهای خود انتخاب کنید. همیشه فقط شغل خود را عرضه کنید.

7-سازماندهی یک بیانیه هیجان انگیز

پخش کردن یک راه عالی برای رشد لیست ایمیل شماست، فالورهای جدید بگیرید، مشارکت اجتماعی خود را افزایش دهید، اطلاعات برند را بالا ببرید یا با کسب و کارهای محلی  و افراد هم فکرخودتان ارتباط برقرار کنید. قبل از اینکه بر روی یک ایده شروع به کار کنید، با این حال مطمئن شوید که یک هدف را انتخاب کرده‌اید و به آن پایبند هشتید. همانطور که با هر کمپین تبلیغاتی، موفقیت آن بستگی دارد که چقدر شما برنامه کاملی دارید. برای هر مسابقه‌ای که به طور هماهنگ اجرا می‌شود، شما باید چیزهایی مانند پیدا کردن تم‌ها و هشتگ‌ها، تصمیم‌گیری در مورد جایزه جذاب، نظارت بر شرکت‌کنندگان، ترویج مسابقه و در نهایت انتخاب برنده در نظر بگیرید. چیزهای فوق‌العاده، را هرگز به صورت رایگان ندهید.

 

منبع entrepreneur

 

 

 

 

 

 

 

 

دکمه
ارسال رایگان بالای 150 هزار تومان (فقط تهران-پرداخت آنلاین و کالاهای زیر 5 کیلوگرم)
ضمانت خرید مطمئن از فروشگاه‌ها
ضمانت بازگشت کالا در 7 روز
پرداخت در محل