آخرین مطالب

بهترین زمان پست گذاشتن
بهترین زمان پست گذاشتن
بهترین زمان پست گذاشتن

بهترین زمان برای انتشار مطلب درشبکه‌های اجتماعی

شما به سختی برای ارسال محتوای خوب تلاش می‌کنید. اجازه ندهید که به دلیل زمان‌بندی ضعیف نادیده گرفته شوید. شما به طور منظم محتوای زیادی را منتشر می‌کنید، بنابراین طبیعی است که شما بخواهید تا توسط مردم بیشتری دیده شوید. زمان‌بندی استراتژیک پست‌ها و به روزرسانی‌ها در زمان‌های شلوغ یکی از بهترین روش‌های افزایش بازدید شماست. بنابراین، ساعتهای اوج برای ارسال مطلب در شبکه‌های اجتماعی چه زمانی است؟هزاران مطالعه انجام شده توسط شرکت‌های قابل اعتماد، در اغلب موارد نتایج متناقضی به وجود آورده است، اما من می‌دانم چطور بهترین زمان برای مخاطبان خاص یاد بگیریم.

فیس بوک

با توجه به Hootsuite، بهترین زمان برای ارسال محتوا در فیس‌بوک بین 12 تا 3 است. SproutSocial این پنجره بهینه در بیشتر روزها بین ساعت 9صبح تا 3 بعد از ظهر گسترش می‌دهد. با این حال CoSchedule، پس از ارزیابی 20 مطالعه پیشنهادی، بهترین زمان بین 1 تا 3 بعد از ظهر از پنجشنبه تا یکشنبه است. 

برای اینکه بدانید در فیس بوک چه چیزی کار می‌کند و چه چیزی در فیس بوک کار نمی‌کند، به تب بالای صفحه بروید. پست‌ها را پیدا کنید، آنجا وجود دارد. یک نمودار شخصی از روزها و زمان‌هایی که مخاطبین شما بیشتر در فیس ‌بوک فعال هستند. محتوای جدید را 10  تا 15 دقیقه قبل از زمان‌هایی که پیشنهاد دادیم ارسال کنید.

توییتر

Hubspot و CoSchedule روز چهارشنبه را به عنوان بهترین روز برای تعامل در توییتر رتبه‌بندی می‌کنند. اما با همه اینها، SproutSocial پنجشنبه‌ها را توصیه می‌کند. برای به‌‌دست آوردن بهترین زمان انتشار محتوا برای مخاطبین در توییتر، به Twitter Analytics و hit Tweets بروید. همچنین می‌توانید در Klout رایگان ثبت نام کنید. این شروع به جمع آوری اطلاعات درباره مخاطبان شما می‌کند و بهترین زمان برای انتشار مطلب، بر اساس فالورهای شما را به شما خواهد گفت.

لینکدین

لینکدین بسیار حرفه‌ای است، بنابراین تعجب آور نیست، که بهترین زمان برای نمایش باید در طول ساعت کاری باشد.تمام روزهای کاری از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر نتیجه خوبی خواهد داشت. با این حال بهترین روزها سه‌شنبه تا پنجشنبه است. (شنبه‌ها به علت مشغله بالا روز مناسبی نیست) SimplyMeasured یک ابزار رایگان برای به دست آوردن بهترین زمان انتشار مطلب در لینکدین است.

پینترست

طبق تحقیقات بهترین زمان برای انتشار مطلب در پینترست آخر هفته است. خیلی جالب است که بدانید بهترین زمان بین ساعت 2 تا 4 صبح است. می‌توانید برای دستیابی به آمار مخصوص خود به analytics.pinterest.com بروید و روی مخاطبین کلیک کنید و سپس بر روی Demographics تا بتوانید به تجزیه و تحلیل درستی برسید.

گوگل پلاس

ظاهرا، افرادی که گوگل پلاس را دوست دارند، اولین چیزی که هر روز صبح چک می‌کنند این پلتفرم است. بهترین زمان برای انتشار مطلب در گوگل پلاس ساعت 9 صبح، به خصوص چهارشنبه‌هاست. زمان غلط صبح خیلی زود و غروب است.

اینستاگرام

همه تحقیقات می‌گویند بهترین زمان برای ارسال  مطلب در اینستاگرام در طول روزهای کاری  در هفته است. صبح زود و بعد از ساعت کاری بهترین زمان هستند. ساعت 3 بعد از ظهر زمان مناسبی نیست. اگر حساب اینستاگرام شما تجاری باشد، به  Analytics دسترسی دارید، به راحتی بهترین روزها و زمان‌ها را برای انتشار پست مخاطبان خود پیدا کنید. اگر حساب کاربری شما تجاری نیست از ابزارهای SimplyMeasured و nion Metrics هم می‌توانید استفاده کنید.

 

منبع entrepreneur

 

 

 

 

دکمه
ارسال رایگان بالای 150 هزار تومان (فقط تهران-پرداخت آنلاین و کالاهای زیر 5 کیلوگرم)
ضمانت خرید مطمئن از فروشگاه‌ها
ضمانت بازگشت کالا در 7 روز
پرداخت در محل