آخرین مطالب

افزایش فالور بدون تبلیغ
افزایش فالور بدون تبلیغ
افزایش فالور بدون تبلیغ

تجربه یک فروشگاه دسر: یافتن 20 هزار فالور در کمتر از شش ماه

چطور یک مغازه‌ی بستنی فروشی، در یک شهر شلوغ در کمتر از شش ماه با بودجه تبلیغاتی صفر رشد می‌کند؟

سرزمین‌های جدید (New Territories)، یک فروشگاه دسر در شرق شهر منهتن، متشکل از شیرینی‌های هنگ کنگی با کمی عطر و طعم نیویورک است. شیرینی‌ها شامل میان وعده‌های خیابانی هنگ کنگ ( وافل داغ)، با میلک شیک و بستنی است. سرزمین‌های جدید به عنوان یک کسب و کار جدید تصمیم گرفت بدون بودجه تبلیغاتی از اینستاگرام استفاده کند. این نقطه خوبی برای یک حساب کاربری اینستاگرام است. فروشگاه با تقلید از قسمت پایین تگزاس طراحی شده بود. پشت فروشگاه با تابلو‌های هنری تزیین شده و  برای جذب مشتری مناسب بود.

سبک متحد پست‌های اینستاگرامی نام های تجاری را تقویت می کنند. برای کسب و کار شما، 10 پست که سبک شما را نشان دهند ایجاد کنید و آنها را در در یک صفحه نگه دارید وقتیکه پست‌های جدید ایجاد شدند، آنها در قسمت شخصی برند شما می‌مانند. دنبال بازخورد باشید

این فروشگاه دسر به جمع‌آوری بازخوردهای مردم درباره طعم دسرها پرداخت تا بتواند منو هفتگی خود را گسترش دهد. از صفحه خود برای گرفتن بازخورد از فالورها در مورد علایق و چیزهایی که دوست ندارند، و برای آنها جذاب است، استفاده کنید.

کمک بخواهید

مطمئن شوید تا از فالورهای خودتان کمک خواستید تا برای شما قسمتی از پست را بسازند و در تبلیغ کمکتان کنند.

هشتگ‌های خوب

آنها تحقیق کردند که چه هشتگ‌هایی را تاثیرگذاران استفاده می‌کنند، و بعد آنها را در هر پست استفاده کنید.

عکس‌های مخاطبان

قلمروهای جدید مشتریان را برای گرفتن عکس در مغازه و پست کردن آنها تشویق کنید. سپس، این عکس‌ها را دوباره پست کنید، و به حساب اصلی خود اعتبار بدهید.

دکمه
ارسال رایگان بالای 150 هزار تومان (فقط تهران-پرداخت آنلاین و کالاهای زیر 5 کیلوگرم)
ضمانت خرید مطمئن از فروشگاه‌ها
ضمانت بازگشت کالا در 7 روز
پرداخت در محل