آخرین مطالب

فروش ویژه لوازم خانگی
فروش ویژه لوازم خانگی
فروش ویژه لوازم خانگی

فروش ویژه لوازم خانگی

 

رسم و رسوم خرید جهیزیه هنوز هم از سخت ترین و پر خرج ترین رسم های ازدواج است و عروس خانم‌ های باهوش همیشه دنبال راه حل های ساده کردن مراحل خرید جهیزیه و لوازم خانگی هستند. گرچه در دنیای دیجیتال امروزی این خرید بلند بالا و طولانی و سنگین، دیگر آن چنان هم سخت و پیچیده به نظر نمی رسد اما باز هم هرچقدر شگرد و ترفند برای کم تر کردن زمان و هزینه خریدها یاد بگیرید خیالتان راحت تر می شود. البته این ترفندها و روش ها فقط مختص عروس و داماد ها نیست و گاهی لازم است وسایل قدیمی خانه ها هم نو شوند و تنوعی در لوازم خانگی یک خانه قدیمی ایجاد شود. مقاله بهترین روش برنامه‌ریزی برای خرید یک جهیزیه کامل در سایت دکمه به این مقوله می پردازد.

اما این بار به بهانه فروش ویژه لوازم خانگی در سایت دکمه با هم نگاه مختصری به برنامه ریزی و روش خرید لوازم خانگی و ترفندهای مفید تهیه جهیزیه می اندازیم.

 

 

لیست جهیزیه

 

نظم، کلمه تکراری همیشگی که انگار از دبستان تا همیشه همراه ما خواهد آمد. چه بخواهیم و چه نخواهیم، نظم یکی از مهم ترین عوامل سرعت بخشیدن به پروسه خرید جهیزیه است. خوشبختانه کلمه نظم در خرید جهیزیه در یک لیست ساده و کارآمد خلاصه می شود. امروزه نرم افزار های زیادی هستند که می توانند برایتان به راحتی یک لیست خرید آماده کنند و شما تنها کافی است به بازار رفته و یا از فروشگاه اینترنتی دلخواه‌ تان خرید خود را دانه به دانه بر اساس لیست انجام دهید.

اما بهترین چیزی که می توانید داشته باشید یک لیست دلخواه و مستقل است که خودتان نوشته باشید.

برای یک خرید جامع و منظم کافی است وقت بگذارید و بر اساس دسته بندی دلخواه تان یک لیست تهیه کنید و اقلام لازم در هر گروه را در آن بنویسید.

برای این کار انواع دسته بندی ها بر اساس سلیقه شخصی وجود دارد.

مثل دسته بندی بر اساس نوع، مثل لوازم خانگی برقی، لوازم آشپزی، لوازم بهداشتی و غیره

یا دسته بندی بر اساس اتاق ها مثل لوازم اتاق خواب، لوازم هال، لوازم پذیرایی، لوازم سرویس بهداشتی، لوازم آشپزخانه و …

بعد از انتخاب دسته بندی نوبت به نوشتن اقلام مختلف می رسد. مثلا برای دسته بندی آشپزخانه حتی می توانید چند زیرگروه هم تشکیل بدهید تا منظم تر عمل کنید. مثلا لوازم برقی آشپزخانه، لوازم پخت و پز، ظروف آشپزخانه و غیره

و مسلما بعد از این مرحله می رسیم به مرحله جا دادن هر وسیله در یکی از این شاخه ها. مثلا اجاق گاز یا مایکرویو یا فر برقی می توانند در دسته  لوازم خانگی برقی قرار بگیرند.

درباره خرید این لوازم خانگی بهتر است مقالات راهنمای خرید فر برقی گازی، اجاق‌گاز، فر توکار، مایکروویو یا سولاردام؟ و مقاله جالب نکاتی درباره انواع هواپز و مزایا و معایب آن را نیز مطالعه کنید.


 

برآورد هزینه ها

 

بعد از نوشتن اقلامی که به ذهنتان می رسد و پر کردن لیست حالا نوبت می رسد به قسمت مهم کار یعنی برآیند هزینه ها.

بدون اغراق باید بگوییم که خرید هزینه در ایران پروسه پرخرجی است، با این حال بر اساس آمارهای این چند سال اخیر و با احتساب میزان تورم، در سال ۹۶ خرید یک جهیزیه معقول چیزی بین ۱۵ میلیون تومان تا ۲۰۰ میلیون تومان برآورد شده است.

البته اگر این شانس را داشته باشید که در طرح فروش ویژه لوازم خانگی دکمه شرکت کنید و لوازم مورد نیاز خود را تهیه کنید مسلما هزینه های شما خیلی کمتر از پیش بینی تان خواهد شد.

در لیستی که تهیه کرده اید جلوی هر قلم از کالاهای مورد نیاز می توانید هزینه احتمالی را تخمین زده و یادداشت کنید. برای این کار انواع سایت های فروشگاهی وجود دارند که می توانید به راحتی هزینه ها را در آنها مقایسه کنید.

در انتها لیستی دارید که تا اندازه ای نیازهای شما را پوشش می دهد و برآیندی از جمع کل هزینه هایتان را نیز به شما نشان می دهد.

 

 

بد نیست قبل از خرید لوازم چند مطلب مفید و کارآمد را از وبلاگ دکمه مطالعه کنید تا با اطلاعات بیشتر اقدام به خرید کنید. مطالبی مانند برچسب انرژی لوازم خانگی چیست؟ و یا کنترل مصرف انرژی در کدام کالای خانگی مهم‌تر است؟ که درباره نمادها و علامت های برچسب های انرژی اطلاعات مفیدی به شما می دهد. مطلب 6 اصل هوشمند بودن در فرایند یک خرید آنلاین که در این فراوانی فروشگاه های آنلاین خواندنش خالی از فایده نیست.

همچنی مطالبی درباره نحوه خرید انواع لوازم خانگی مثل:

و البته چندین مطلب مفید و کاربردی دیگر که می توانید در قسمت مقالات وبلاگ دکمه مطالعه کنید.

 

در انتها از شما دعوت می کنیم با شرکت در طرح بزرگ فروش ویژه لوازم خانگی سایت دکمه، از خرید هوشمندانه خود لذت ببرید:-)

 

 

 

دکمه
ارسال رایگان بالای 150 هزار تومان (فقط تهران-پرداخت آنلاین و کالاهای زیر 5 کیلوگرم)
ضمانت خرید مطمئن از فروشگاه‌ها
ضمانت بازگشت کالا در 7 روز
پرداخت در محل