آخرین مطالب

کسب درآمد از شبکه‌های اجتماعی
کسب درآمد از شبکه‌های اجتماعی
کسب درآمد از شبکه‌های اجتماعی

چطور از شبکه‌های اجتماعی کسب درآمد کنیم؟

بیشتر از اینکه شما بتوانید فکرش را بکنید، فرصت‌های کسب درآمد در شبکه‌های اجتماعی وجود دارد. شبکه‌های اجتماعی، در حقیقت، می‌توانند کاملا سودآور باشند. بسیاری از کارشناسان می‌گویند که شبکه‌های اجتماعی برای ارتباط با مردم است، نه برای فروختن محصولات، اما در بعضی موارد، شما می‌خواهید ارتباطات خود را خلق کنید تا کسب و کار خود را گسترش دهید. اگر شما به اندازه کافی اعتماد در فالورهای خود بسازید، آنها بیشتر توصیه‌های شما را بررسی می‌کنند و به چیزهایی که شما به اشتراک می‌گذارید، پیوند می‌خورند.

در اینجا 5 راه برای کسب درآمد در شبکه‌ها اجتماعی  را برای شما بیان می‌کنیم

 

1-تبلیغ محصولات وابسته

مهم نیست در چه صنعتی هستید، شما می‌توانید محصولات خود را در شبکه‌های اجتماعی تبلیغ کنید. اگر شخصا از یک محصول استفاده می‌کنید و آن را دوست دارید و می‌دانید فالورهای شما از مزیت‌های آن سود می‌برند، لازم است یک بررسی طولانی برای آن در وبلاگ خود بنویسید. نگران نباشید درباره آنچه که دوست دارید، و هر چیزی که نمی‌پسندید، صحبت کنید. شما حتی ‌می‌توانید از ویدیو برای بیان این مطالب استفاده کنید.

2-خلق کردن و ارتقا اطلاعات محصولات خود

اگر شما در حال حاضر یک وبلاگ دارید و تخصص خود را در مورد یک موضوع خاص در طول یک دوره زمانی نشان داده‌اید، ممکن است یک فرصت برای ایجاد کتاب الکترونیکی، برنامه‌ی صوتی یا دور‌ه‌های ویدیویی ایجاد کنید و آن را به مخاطبان خود بفروشید. همانطورکه می‌دانید مردم نمی‌خواهند بخوانند، اما می‌خواهند برای خواندن مطالب شما پول پرداخت کنند. اگر شما توجه بیشتری به خلق کردن اطلاعات مفید، طراحی و ارتقا آن داشته باشید، مطمئن باشید فروش بیشتری خواهید یافت.

3-محصولات و خدمات را ارتقا دهید.

فرصت‌های زیادی برای شما وجود دارد تا پست‌های پشتیبانی شده‌ای که محصولات و سایر خدمات شرکت را تبلیغ‌ می‌کنند را  به اشتراک بگذارید. اما اگر شما پیگیری‌های قابل توجهی نداشته باشید، ممکن است فرصت زیادی نداشته باشید. شما باید از تبلیغ بیش از اندازه‌ی  محصولاتی که پول می‌خواهند پرهیز کنید، زیرا اگر فالورهای شما ببینند که شما فقط در مورد یک محصول یا هر چیز دیگری توییت می‌کنید، روی لینک‌ها کلیک نمی‌کنند، و شما را آنفالو می‌کنند. عاقلانه است که برای ایجاد یک برنامه‌ی رسمی مناسب در شبکه‌های اجتماعی برنامه‌ریزی کنید تا مطمئن شوید، تعداد فالور‌های شما رو به افزایش شده است. درخواست تماس گرفتن و اطلاعات خود  باید یک قسمتی از استراتژی شبکه‌های اجتماعی شما باشد، اما نباید آن را در هر پست تکرار کنید.

4- از رسانه‌های تصویری تا تبلیغ صنایع

اگر تمایل به ایجاد صنایع دستی، آثار هنری یا حتی مقالاتی از لباس و بافندگی داشته باشید ممکن است فرصتی برای نمایش محصولات خود در شبکه‌های اجتماعی پیدا کنید. اینستاگرام و پینترست ممکن است مانند مکان‌های ویترین‌دار اجاره‌ای به نظر برسد، اما فیسبوک، توییتر و گوگل پلاس بیشتر کانالهایی مناسب برای به اشتراک گذاشتن رسانه‌های تصویری است.

5- مربیگری یا خدمات مشاوره‌ای خود را ارتقا دهید.

شبکه‌های اجتماعی جای عالی برای تولید مشاوره‌ کسب و کار شما  است. اگر شما یک معلم گیتار یا یک مربی زندگی باشید، اگر در یک موضوع خاص تخصص داشته باشید، می‌توانید با ارتباط با مشتریان هدف خود خدمات بیشتر و جذاب‌تری ایجاد کنید. جلسات آموزشی را می‌توانید بر روی اسکایپ انجام دهید، و این فرصتی ‌برای کسب درآمد بدون خروج از خانه است. مشاوره‌ می‌تواند سود آور باشد، بنابراین هزینه‌ای مناسب برای زمان و تلاش خود بپردازید. این استراتژی همچنین می‌تواند در کنار فروش محصولات اطلاعاتی کار کند، زیرا کسانی که از شما مشاوره می‌گیرند،  تمایل به خرید دوره‌ها یا کتاب‌های الکترونیکی شما نیز دارند.

جمعبندی نهایی

اینها تنها برخی از راه های بسیاری هستند که می توانید با رسانه های اجتماعی پول بدست آورید؛ بسیاری از وب سایت های پول سازی دیگر برای کشف شما وجود دارد. مهم این است که به یاد داشته باشید که پول در آوردن در رسانه های اجتماعی لزوما آسان نیست. اگر شما یک روحیه کارآفرینی داشته باشید و برای کار سخت پشتکار دارید، آزمایش و آزمایش کنید، شانس موفقیت شما بسیار بیشتر از شانس کسانی است که فقط می خواهند آن را امتحان کنند تا ببینند چه اتفاقی می افتد.    

منبع

entrepreneur

 

 

 

دکمه
ارسال رایگان بالای 150 هزار تومان (فقط تهران-پرداخت آنلاین و کالاهای زیر 5 کیلوگرم)
ضمانت خرید مطمئن از فروشگاه‌ها
ضمانت بازگشت کالا در 7 روز
پرداخت در محل