روش‌های ارسال

شرایط ارسال کالا
ثبت و ارسال سفارش
کلیه مراحل ثبت و سفارش کالا و پرداخت وجه و ارسال کالا در پلتفرم دکمه انجام می شود.
 ابتدا با توجه به سیاست‌های داخلی فروشگاه اینترنتی طرف قرارداد، کالاهای خریداری شده تهیه، بسته بندی و  به انبار دکمه ارسال میگردد. سپس کالاهای رسیده به انبار دکمه بازرسی، تجمیع و بسته‌بندی مجدد گشته و برای خریدار ارسال می‌گردد.
در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاهی به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و استرداد وجه سفارش برای مشتری محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
دکمه مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و به فروشنده ارسال می‌‏شود.
در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت دکمه، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای دکمه محفوظ است. دکمه بعد از یک روز کاری مبلغ واریزی مشتری را به حساب فروشگاه واریز میکند و مسئولیت عودت پول بعد از واریز به حساب فروشگاه به عهده ی فروشگاه مربوطه می باشد، اما با این حال دکمه به عنوان واسطه ی خرید، کاربر را تا رسیدن به نتیجه ی مطلوب همراهی می کند.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند.
 
هزینه‌های ارسال سفارش
هزینه ارسال سفارشات با توجه به نوع کالا، وزن کالا و همینطور مقصد متغیر می‌باشد. جهت کالاهای مشخصی که وزن انها کمتر از 5 کیلوگرم باشد مطابق جدول زیر محاسبه و هزینه آن به مبلغ خرید اضافه می‌گردد.
 

شهر  قیمت نهایی خرید کمتر از 150 هزار تومان             قیمت نهایی خرید بیشتر از 150 هزار تومان
تهران     7000 تومان  رایگان
شهرستان             9000 تومان     رایگان

            
 شیوه ارسال کالا در تهران با پیک اکسپرس دکمه و برای سایر شهرها پست جمهوری اسلامی ایران خواهد.
اما برای کالاهای بزرگ مانند دسته های زیر:
یخچال معمولی و ساید‌بای‌ساید، ماشین لباس‌شویی، ماشین ظرف‌شویی، اجاق گاز و فرتوکار، پیانو، میز تلویزیون ،کولر گازی ، کولرآبی، بخاری،مبلمان اداری و غیر اداری، کتابخانه، میز تلویزیون، میز کامپیوتر، میز جلومبلی، میز برش، میز ناهارخوری ،انواع میز، صندلی ماساژور، ماشین بازی بزرگ، پرینتر و دستگاه کپی حجیم و ایستاده.
لوازم خانگی سنگین و کالاهای حجیم یا بزرگ فوق، به صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل کالا) ارسال خواهد شد.
 

دکمه
ارسال رایگان بالای 150 هزار تومان (فقط تهران-پرداخت آنلاین و کالاهای زیر 5 کیلوگرم)
ضمانت خرید مطمئن از فروشگاه‌ها
ضمانت بازگشت کالا در 7 روز
پرداخت در محل